ÜYELERİMİZ
Fotoğraf Galerisi
İSTANBUL MARRIOTT HOTEL ŞİŞLİ
Adres
ABİDE-İ HÜRRİYET CAD. No:142 ŞİŞLİ
Bölge
İst - Avrupa Yakası
Şehir
İstanbul
İlçe/Semt
Şişli
Telefon
+90 212 375 01 00
Fax
Genel Özellikler

Dünyanın 72 ülkesinde, 3.900 otel, 35 milyon sadakat üyesi ve 18 markaya sahip bir zincir olarak faaliyet gösteren Marriott International’ın en yeni oteli İstanbul Marriott Hotel Şişli…

Marriott International’ın değişen yüzünün ilk temsilcilerinden İstanbul Marriott Hotel Şişli, konfor ve rahatlığı bir arada sunan 259 delüks odası ve göz kamaştıran Boğaz ve Haliç manzarasıyla konuklarına eşsiz bir İstanbul deneyimi yaşatıyor.

İstanbul’un ticaret ve alışveriş merkezi Şişli’deki merkezi konumu sayesinde İstanbul’un her noktasından kolay ulaşım imkanı veren İstanbul Marriott Hotel Şişli, dileyen müşterileri için helikopterle ulaşım sağlamasıyla da dikkati çekiyor.

En teknolojik ve trendi toplantıların adresi

İstanbul Marriott Hotel Şişli, en yeni teknolojilerle donatılmış 7 toplantı salonuyla iş buluşmalarına da yeni bir soluk getiriyor. Otel, Marriott zincirinin geliştirdiği online bir platform olan MeetingsImagined.com sayesinde; kullanıcı deneyimleri, son toplantı trendleri ve yüzlerce ilham verici fotoğraftan esinlenerek en yaratıcı toplantıları gerçekleştirme imkanı sunuyor.

Sağlık, güzellik ve lezzetin de merkezi…

İstanbul Marriott Hotel Şişli, 2.300 m2 büyüklüğünde, modern bir şehir SPA’sı olarak dizayn edilen Health Club&SPA ile huzur ve dinginlik dolu saatler geçirme imkanı sağlıyor.

İstanbul Marriott Hotel Şişli’de bulunan The Dish Room Restaurant & Terrace Bar, Fransa’dan Mısır’a, İtalya’dan Japonya’ya, Dubai’den Çin’e kadar dünyanın farklı noktalarında çalışmış ve farklı ülkelerin mutfaklarında oldukça deneyimli olan Fransız şef Hubert Bourdon’un hazırladığı Akdeniz mutfağına özgü menüsüyle fark yaratıyor.