ÜYELERİMİZ
Fotoğraf Galerisi
CEYLAN INTERCONTINENTAL
Adres
Askerocağı cad. no.1 Taksim İst.
Bölge
İst - Avrupa Yakası
Şehir
İstanbul
İlçe/Semt
Taksim
Telefon
90 212 368 44 44
Fax
90 212 368 44 99
Genel Özellikler
Seçkin konfor ve sıradışı servis İstanbul'un tam kalbinde yer alan Ceylan InterContinental İstanbul'un en belirgin özellikleridir. Nefes kesici Boğaz ya da Taksim manzarasına sahip odalarımızda tüm ayrıntılar rahatınız düşünülerek tasarlanmıştır.

Geleneksel konukseverliği, mükemmel servisi ve incelikli dekoruyla konuklarına eşsiz bir konfor sunan Ceylan InterContinental İstanbul, bu hareketli, heyecan verici şehrin iş ve eğlence yaşamına bir an önce ayak uydurmak isteyelenler için ideal bir başlangıç noktasıdır.

Boğaz'la Haliç'in elele verdiği muhteşem manzaraya karşı City Lights Bar'da içkinizi yudumlayabilir, Türk restoranı Safran'ı deneyebilirsiniz. Tea Longe'da huzurlu bir akşamüstü çayı içmek, açık büfesi ve hafif spesiyaliteleri ile gün boyu hizmetinizde olan The Brasserie'de kendinize bir ziyafet çekmek veya Palm Court'un iç açıcı atmosferinde iş arkadaşlarınızla buluşmak seçenekleriniz arasında....

Otelin sağlık kulübü, güzellik merkezi ve açık yüzme havuzu ise boş vakitlerinizi değerlendirmek için ideal mekanlardır. Sitemiz otelimiz ile ilgili tüm bilgilere en kolay şekilde ve en kısa zamanda ulaşabileceğiniz şekilde dizayn edilmiştir. Ancak, cevap bulamadığınız sorularınız var ise lütfen bizi arayınız.