ÜYELERİMİZ
Fotoğraf Galerisi
ELEGANCE RESORT HOTEL SPA&WELLNESS AQUA (ELEGANCE RESORT HOTEL)
Adres
Tavşanlı Beldesi Topçular Altınova Yalova
Bölge
Marmara
Şehir
Yalova
İlçe/Semt
Altınova
Telefon
90 226 465 66 22
Fax
90 226 465 66 11
Genel Özellikler
Konuklarının beklenti ve istekleri doğrultusunda, onların tatil etkinliklerini unutulmaz deneyimlere dönüştürmeyi amaçlayan ELEGANCE RESORT HOTEL’ in temel anlayışını nitelikli hizmet, sürekli memnuniyet, talep öncesi yenilik ve koşulsuz saygı değerleri oluşturmaktadır. Yalova otel hizmetinin öncüsü olarak kabul edilmektedir.

Nitelikli ve ayrıcalıklı hizmet değeriyle “müşteri” anlayışından sıyrılarak, “misafir” ‘lerinin sürekli memnuniyetini hedefleyen ELEGANCE RESORT HOTEL, ilerlemenin altında yatan temel ilkenin yaratıcı çözümler sunan ve talep yaratan yenilikler olduğuna inanmaktadır.

Konuklarının sahip olduğu değerlere koşulsuz saygıyı vazgeçilmez bir değer olarak gören ELEGANCE RESORT HOTEL’ in değişmez misyonu olarak, beklentileri karşılamakla kalmayan, onları aşan deneyimler yaratmayı belirlemiştir.

Hizmete başladığımız 2002 yılından itibaren konuklarımızın yerine düşünüyor, konuklarımızın ihtiyaçlarına uygun, değer katan çözümler üretiyoruz. Bu doğrultuda yatak kapasitemizi %100 artırarak 120 oda, SPA merkezi, A La Carte restoranlarımız, Aquapark ve balo salonumuz ile hizmet kalitemizi yenileyerek Yalova’da otel hizmeti vermekteyiz.