ÜYELERİMİZ
Fotoğraf Galerisi
HARRINGTON PARK RESORT HOTEL
Adres
GÜRSU MH. AKDENİZ BULVARI NO:191 KONYAALTI-ANTALYA
Bölge
Akdeniz
Şehir
Antalya
İlçe/Semt
Merkez
Telefon
+90 242 229 97 97
Fax
+90 242 230 40 01
Genel Özellikler
34 m² alanda projelendirilmiş olan standart deluxe odalarımızda konforunuz için her şey düşünülmüş ,kusursuz hizmet anlayışımızla bütünleşmiştir. Odalarımızda bulunan sizlerin hizmetine sunulan olanaklar;LCD Televizyon,Fransız balkon,Minibar,
Elektronik kasa,Saç kurutma makinesiBanyo telefonu,Makyaj aynası Uydu,Müzik yayını,Direkt telefon hattı,Yüksek hızda kablosuz internet erişimi ,Kartlı anahtar sistemi ,24 saat oda servisi,Zemin boydan boya halı kaplama,Oda içinde sehba ve sofa,Extra yastık-battaniye,Merkezi Klima,Banyo Küvet ve WC.

Tesisimizde her türlü konferans, toplantı, kongre, balo, düğün, nişan, kına gecesi ve resepsiyonlarınız için maksimum 1800 kişi ağırlama kapasitesi ile 3’e bölünebilen konferans salonu, 1 adet 350 kişi kapasiteli balo salonu, 1 adet protokol toplantı salonu, 3 adet workshop ve fuayesi ile kusursuz güzellikteki davet, toplantı, konferans ve düğün organizasyonlarınıza ev sahipliği yapacaktır.

4 m yükseklikte 1546 m2 alana kurulmuş, tavanları ve ses yalıtımıyla ses geçirmeyen,modüler duvarları sayesinde 3 ayrı toplantı alanından yararlanabilme olanağı sağlayan toplam 1800 kişilik hizmet kapasitesi ile kongre salonu.