ÜYELERİMİZ
Fotoğraf Galerisi
POLAT ERZURUM RESORT HOTEL
Adres
İBRAHİM POLAT CD.PALANDÖKEN - ERZURUM
Bölge
Doğu Anadolu
Şehir
Erzurum
İlçe/Semt
Merkez
Telefon
90 442 232 00 10
Fax
90 442 232 00 96
Genel Özellikler

 

Erzurum’da Palandöken Dağları’nın eteğinde Türkiye’nin ilk kayak ve kongre oteli olarak hizmet veren Polat Erzurum Resort Hotel, kayak otellerinde sıkça rastlanmayan özel konumuyla havaalanına ve şehir merkezine kolay ulaşım (Şehir merkezine 3 km, havaalanına 15 km mesafede) imkanı sunuyor.

Özgün dağ oteli mimarisiyle düzenlenen Polat Erzurum Resort Hotel, 234 adet yaz - kış  klimatize edilebilir odası ve 730 yatak kapasitesi ile misafirlerine Erzurum manzarasında dört mevsim konaklama imkanı sunuyor. Polat Erzurum Resort Hotel, iş toplantıları, kongre ve davetler için de her türlü teknolojik donanıma ve konfora sahip toplam 950 kişi kapasiteli salonlarıyla da uluslararası standartlarda hizmet veriyor.

Polat Erzurum Resort Hotel; Doruk Restoran, Chalet Cafe, Şömine Bar, Polat Cafe, Mola Cafe,  Polat Sports ve Buzz Bar ile misafirlerine Erzurum’un geleneksel lezzetlerinden ve dünya mutfaklarından farklı örnekler sunuyor. Spor Kulübü, sauna, solaryum, Türk Hamamı, kapalı yüzme havuzu gibi birimleriyle beş yıldızlı tatil keyfi sunan otel, kış ve kayak turizmi açısından son derece önemli bir yere sahiptir.