ÜYELERİMİZ
Fotoğraf Galerisi
RADISSON BLU HOTEL İSTANBUL PERA
Adres
EVLİYA ÇELEBİ MH. REFİK SAYDAM CD. NO:19 BEYOĞLU İSTANBUL
Bölge
İst - Avrupa Yakası
Şehir
İstanbul
İlçe/Semt
Beyoğlu
Telefon
+90 212 377 25 00
Fax
+90 212 377 25 25
Genel Özellikler
Pera; büyüleyici Haliç manzaralı ve eski İstanbul'un bohem tarzını yansıtan odaları, uluslararası standartlardaki hizmet anlayışı, donanımlı toplantı odaları, SPA merkezi ve farklı lezzetler sunan restoranları ile İstanbul'un ruhunu yakından hissetmek isteyen misafirlerini bekliyor.

Radisson Blu Hotel, İstanbul Pera; ilk çağlardan beri her zaman ayrıcalıklı bir yer olan Pera'nın her yönüyle ihtişamını, bugünün konforuyla bir araya getirerek sunuyor.

Otel, İstanbul’un kültür, sanat ve eğlence merkezi olarak bilinen Pera bölgesinde bulunmakta olup şehrin birçok tarihi yapısına ve toplu ulaşım noktalarına yürüme mesafesindedir.
Otelin lüks ve konforlu odaları bohem stilde döşenmiş ve misafirlerin kablosuz hızlı internet servisinden ücretsiz olarak faydalanabileceği şekilde donatılmıştır.
Otelin leziz yeme içme olanakları arasında Süper Kahvaltı Büfesi, muhteşem Haliç manzarasına sahip Teras a la carte restoranı, gün boyu leziz yiyecek ve içecek olanakları sunan Vega Restaurant’ı bulunmaktadır.
Otelin itinalı servis ve hizmetleri arasında tam donanımlı bir Spa ve fitness merkezi, detaylı concierge hizmetleri, araç parkı ve kapalı havuz bulunmaktadır.
Modern teknoloji ile donatılmış çok amaçlı toplantı salonları başarılı organizasyonları teminat altına almaktadır.