ÜYELERİMİZ
Fotoğraf Galerisi
RAFFLES İSTANBUL
Adres
LEVAZIM MH. KORU SK. ZORLU CENTER NO:2/170 BEŞİKTAŞ-İSTANBUL
Bölge
İst - Avrupa Yakası
Şehir
İstanbul
İlçe/Semt
Beşiktaş
Telefon
+90 212 924 02 00
Fax
+90 212 924 02 01
Genel Özellikler
İstanbul Boğazı’nın yeni deniz feneri Raffles İstanbul, çağdaş mimarinin, büyüleyici lüksün, yaratıcı gastronominin ve gerçek şıklığın zaman dışı bir birleşimi: Yeryüzünün en renkli, en heyecan verici şehrine kuş bakışı bakan, bambaşka bir dünya.

Medeniyetlerin kesiştiği ve yepyeni bağların oluştuğu bu şehirde tüm seyahat severler gerçek huzuru bulur, tazelenmiş, hafiflemiş ve hayat dolu olarak ayrılırlar.

İstanbul, cömert, kozmopolit ve ilham veren yanıyla Raffles’ın değişmeyen zaman özünü besleyen, aynı anda modern zaman görüntülerini, seslerini ve tatlarını barındıran, benzersiz, canlı ve nefes kesici güzellikte bir şehir.

Raffles İstanbul, doğal ögelerle gerçekleştirilmiş, antik ve modern mimarinin mükemmel bir karışımı. Yeni adresi, şehrin çekim merkezi Zorlu Center’da benzersiz şıklığı, dünyanın en lüks markalarını ve benzersiz sahne performanslarını bulacaksınız.

Sahne sanatları ve çağdaş sanatın yeni buluşma adresi Zorlu Performans Sanatları Merkezi, dünyaca ünlü gösteri gruplarını ve alanında en iyi sanatçıları sahnelerinde ağırlıyor. Broadway ve West End müzikallerinden dansa, tiyatrodan pop, klasik, opera ve caza, çok çeşitli performans sanatlarına ev sahipliği yapan Zorlu Performans Sanatları Merkezi, her tür sanat etkinliği için farklı olanaklar sunuyor.

Son derece etkileyici!

Raffles İstanbul seyahat severler, maceraperestler, yazarlar, şairler, sanatçılar ve aşıklar için davetkar bir dünya. Bu zaman dışı, hayat dolu, büyüleyici mekan, artık İstanbul'un vazgeçilmez bir parçası!