ÜYELERİMİZ
Fotoğraf Galerisi
WYNDHAM GRAND İSTANBUL LEVENT (ÖZDİLEK HOTEL)
Adres
ESENTEPE MH. BÜYÜKDERE CD. NO:177/183 ŞİŞLİ/İSTANBUL
Bölge
İst - Avrupa Yakası
Şehir
İstanbul
İlçe/Semt
Şişli
Telefon
+90 212 386 10 00
Fax
+90 212 381 10 10
Genel Özellikler
 Wyndham Grand İstanbul Levent, şehrin en modern iş ve alışveriş merkezlerinin yer aldığı Levent Büyükdere Caddesi üzerindeki avantajlı konumu ile iş, toplantı ve tatil amaçlı seyahat eden misafirlerin üstün beklentilerini karşılayacak 5 yıldızlı bir otel olarak hizmet sunacaktır.

Özdilek Center bünyesinde yer alan 32 katlı Wyndham Grand İstanbul Levent, proje kapsamındaki River Plaza İş Merkezi ve ÖzdilekPark İstanbul Alışveriş Merkezi ile birlikte şehrin dinamiklerine önemli katkı sağlayacaktır.

Wyndham Grand İstanbul Levent, misafirlerine uzun dönem konaklamalara özel tasarlanmış oda ve suitlerin de dâhil olduğu farklı kategorilerdeki toplam 389 odası, 3200 m² alana sahip Qualitas SPA ve Güzellik Merkezi ile hizmet sunacak.

Otel 1200 kişilik kapasiteye sahip 1270 m² – 54 m² arasında değişen, modern teknolojik alt yapıya sahip 22 adet salonu ve havuz başı alanıyla ulusal ve uluslar arası çapta kongre, seminer, konferans, toplantı ve davet organizasyonları için ideal çözümler sunuyor.

Wyndham Hotel Group, 14 markası, 66 ülkedeki yaklaşık 7.500 tesisi ile hizmet veren dünyanın en büyük zinciridir. Wyndham Hotel Group lüks kategoriden ekonomik kategoriye sunduğu farklı konaklama alternatiflerinin yanı sıra eşsiz bir müşteri hizmeti ve ayrıcalıklar sunmaktadır.

Wyndham Grand İstanbul Levent oteli bir Özdilek Holding yatırımıdır.